Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody olympijských nadějí


Čeští reprezentanti přivezli ze závodů v Szegedu, kterých se účastnilo celkem 16 států , 9 medailí! V bodování národů si tak vybojovali 4.místo!

Na těchto závodech startoval také Lukáš Kusovský z našeho oddílu!

Výsledky: (zdroj: kanoe.cz) 

1. místo Janda Tomáš C1 1000m dorostenci 1992

1. místo Spálenský Marek – Drahokoupil Dan C2 1000m junioři 1991

1. místo Spálenský Marek – Drahokoupil Dan C2 500m junioři 1991

 

2. místo Havel Daniel K1 1000m junioři 1991

2. místo Kumžáková K.-Machová M.-Krpatová L.-Ježová J. K4 1000m

 

3. místo Spálenský Marek C1 500m junioři 1991

3. místo Špicar Jakub K1 1000m dorostenci 1993

3. místo Šerá Zuzana – Bolomská Dita K2 500m dorostenky 1992

3. místo Šerá Zuzana – Bolomská Dita K2 1000m dorostenky 1992

 

4. místo Spálenský Marek C1 1000m junioři 1991

4. místo Mach Martin K1 500m dorostenci 1993

4. místo Machová Monika K1 1000m juniorky 1991

4. místo Janda Tomáš C1 500m dorostenci 1992

4. místo Šerá Zuzana K1 1000m dorostenky 1992

4. místo Havel Daniel - Kusovský Lukáš K2 1000m junioři 1991

4. místo Machová Monika – Krpatová Lucie K2 500m juniorky 1991

4. místo Machová Monika – Krpatová Lucie K2 1000m juniorky 1991

4. místo Mach Martin – Dostál Josef K2 500m dorostenci 1992

4. místo Kumžáková K.-Machová M.-Fasnerová M.-Kubíková M. K4 500m

 

5. místo Drahokoupil Dan C1 500m junioři 1991

5. místo Junek Radim K1 1000m dorostenci 1992

5. místo Fasnerová Michaela K1 500m dorostenky 1992

5. místo Krpatová Lucie K1 1000m dorostenky 1992

5. místo Špicar Jakub – Junek Radim K2 500m dorostenci 1992

5. místo Šindelář Matěj – Lundák David K2 1000m dorostenci 1992

5. místo Nečas D.- Janda T.- Novák R.- Beránek F. C4 500 junioři 1991

 

6. místo Krpatová Lucie K1 500m dorostenky 1992

6. místo Beránek Filip C1 500m dorostenci 1992

6. místo Kučera Filip C1 500m dorostenci 1993

6. místo Mlezivová Michaela – Kubíková Martina K2 500m juniorky

6. místo Havel D.- Kusovský L.- Prax V.- Kostkan V. K4 500m junioři

6. místo Nečas D.- Kučera F.- Novák R.- Beránek F. C4 1000 junioři

 

7. místo Kumžáková Karolína K1 500m juniorky 1991

7. místo Kusovský Lukáš K1 500m junioři 1991

7. místo Prax Vojtěch K1 1000m junioři 1991

7. místo Drahokoupil Dan C1 1000m junioři 1991

7. místo Ježová Jana K1 1000m juniorky 1991

7. místo Beránek Filip C1 1000m dorostenci 1992

7. místo Kučera Filip C1 1000m dorostenci 1993

7. místo Kostkan Vojtěch – Němec Tomáš junioři 1991

7. místo Nečas David – Janda Tomáš C2 1000m dorostenci 1992

7. místo Mlezivová Michaela – Kubíková Martina K2 1000m juniorky

7. místo Mach M.- Kusovský L.- Prax V.- Němec T. K4 1000m junioři

 

8. místo Havel Daniel K1 500m junioři 1991

8. místo Mach Martin K1 1000m dorostenci 1993

8. místo Klapová Veronika K1 500m dorostenky 1993

8. místo Klapová Veronika K1 1000m dorostenky 1993

8. místo Nečas David – Janda Tomáš C2 500m dorostenci 1992

 

9. místo Lundák David K1 1000m dorostenci 1992

9. místo Dostál Josef K1 500m dorostenci 1993

9. místo Fuksa Martin – Vojtěch Ruso C2 500m dorostenci 1992

9. místo Špicar Jakub – Junek Radim K2 1000m dorostenci 1992

9. místo Havel Daniel - Kusovský Lukáš K2 500m junioři 1991

9. místo Klapová Veronika – Luňáčková Jitka K2 1000m dorostenky

 
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář